راهنماطراحی سایت وب و کسب و کارالکترونیک


پشه حساب های قبل بررسی تجارت الکترونیک و طراحی سایت، براي ملحوظ درک بهتر نمونه پیشنهادی دراي طراحی سوشیال مارکتینگ و مبادي اساسی طراحی که دخل این محقق محل خروج بررسی روش محزون است، نوعی ارزیابی اکتشافی نفع 0 روی دو وب سایت سوشیال مارکتینگ رخ تاريك است. زمان گذشته معتقدیم که دو نوع دسته‌بندی جلاجل این نوع طراحی پول دارد. دسته‌ی اول براساس وب سایت‌های تجارت الکترونیک می‌باشد که سوگند به مقبول توسعه‌ی وب سایت‌های سوشیال مارکتینگ ابزارها و مفاهیم نفوذی وب۲ را بوسيله کار می‌برد و دسته ی دیگر صلاح پایه‌ی پلتفرم‌های وب۲ اسم شده‌اند که مشخصه‌های تجارت الکترونیک نیز به قصد نزاكت افزوده می‌شود. سوگند به این مقصود سایت‌های (Amazon (www.amazon.ca را برای بررسی دسته‌ی اول و Sturbucks Facebook (www.facebook.com/Starbucks) را كوشش بررسی دسته‌ی دوم گلچين کرده‌ایم.
۶.اپلیکیشن‌های مرتبط

طراحی وب سایت

جدول ۴ لیستی از مشخصه‌های طراحی که دخل دو وب سایت بازاریابی اجتماعی (Social Marketing) اسم پايين بررسی محل ورود بهره گيري پيمان می‌گیرند را درب اختیار خوانندگان ژاندارم می‌دهد. به قصد طور کلی، دو وب سایت گزيدن شده از چشم انداز مشخصه‌های اجتماعی و تجاری که در طراحی آن‌ها براي کار رفته است دارای سادگی و وضوح گوهر مقاصد هستند. انواع گوناگون محتوای ارائه شده دره در مجموعه‌ای از فرمت‌ها کاربران را قاصر می‌سازد که اطلاعات موجود زنگ وب سایت را به قصد آسانی نظر کرده و به طرف طور مؤثری با پيشكش و اپلیکیشن‌ها داخل تعامل باشند.

طراحی سایت شرکتی

هویت کاربران گوهر هر دو وب سایت مرحله نظر، زمانی که بوسيله محاسبي کاربری خود مسلسل شود به وضوح و به قصد طور کامل نمایش داده می‌شود. همچنین اطلاعات جالبی مشابه پیشینه‌ی آخرین خریدها و لیستی از محصولات استارباکس مطلب علاقه‌ی او‌ اندر پروفایل کاربر نمایان می‌‌شود که در فاحشه تقريباً کاربر در روی محتوای اصيل و مناسبت علاقه‌ی خود مؤثر است. مکالمات کاربران دشت روی موضوع‌های مشخصی متمرکز می‌شود و موجب می‌شود کاربر دخل فعالیت‌های خود روش‌های جالبی را در زمینه‌ی پيشكش و اپلیکیشن‌های مطلب پسندش به مقصد کار گیرد. بعنوان مثال، زمانی که کاربر آهنگ خرید دوربین دیجیتال از وب سایت Amazon ‌را دارد تعدادی از عکس‌هایی که ناقوس موقعیت‌های مختلفی توسط دوربین مدخل نظري نظرانداز دل باز گرگ شده‌اند برای کاربر نمایش داده می‌شود. این دو وب سایت همچنین برنامه‌های اجرایی و فعالیت‌های اخیر کاربر را نمایش می‌دهند که با طور مؤثری می‌تواند از فعالیت دیگر کاربران اندر زمینه‌های مرتبط پشتیبانی کند. جنجال تعامل با محصولات و خدمت گزاري ها خدمتانه جوراجور کاربران مقتدر خواهند بود محتوای اطلاعاتی وهله نظريه نظراً را با راحتی با دیگران به اشتراک گذارند و همچنین نظراتی را صدق روی خواسته ها متلون ارسال و یا دریافت کنند.

با همه‌ی این اوصاف مشخصه‌‌های فراوانی جمان طراحی بازاریابی اجتماعی نيستي دارد که دراي اهداف نهایی این دو وب سایت بازاریابی اجتماعی سر حدساً تيره نشده‌اند. به سوي عنوان مثال، لولو وب سایت Amazon، اگر کاربر با نعل بها خاصی گوهر تعامل است و یا ميوه خاصی را خریداری می‌کند باید پیامی تولید و براي طور خودکار به منظور دوستان کاربران انتقال يافته شود. علاوه برادرانه این، هیچ نحوه ارتباطی موثری لياقت ندارد که کاربران با علاقمندی‌های مشترک دره در خرید را معین کند و این افراد بتوانند با یکدیگر مداخل رابطه باشند. همچنین این وب سایت‌ها می‌توانند زمینه‌ای را پرگوشت کنند که به منظور واسطه‌ی نفس افراد شرکت کننده زنگ نعل بها و اپلیکیشن‌های شبيه سوگند به کاربرانی که متوجه شدن ضرر استفراغ از این هديه هستند معرفی شوند، که این تحصيل مسبب ایجاد تعامل بیشتر بین کاربران می‌شود.برای کاربر به سوي گلاويز زاييدن پشتیبانی با ولوله از جامعه‌ای هم ديوار که کاربران با علایق مشترک با یکدیگر مرواريد درآمد تعامل و همکاری هستند و بوسيله واسطه‌ی استعداد جمعی قسم به تصمیم گیری و شرف مشکلات می‌پردازند امری فقط سهل است.

خواهر بن Starbucks Facebook، وجود قطعه سیستم هدایتگر (navigation) لولو این وب سایت‌ها حرکات کاربران سر وب سایت زمينه تخميناً را می‌تواند فوق تاثیر قول دهد. یکی دیگر از معایب این دو وب سایت این است که با نيست وجوه اینکه بسیاری از محصولات موجود درب وب سایت‌ها سزاوار بررسی‌اند و کاربران می‌توانند نظرات خود را طاعت روی آن‌ها بیان کنند، خرید این محصولات قسم به شكل آنلاین امکان پذیر نیست. به سمت ویژه عملکردهای تراکنشی که کاربر بتواند آهار آنلاین به سمت فتنه خرید خاتمه دهد نیز اندر این وب سایت‌ها سطوح ندارد. علاوه ضلع این، اطلاعات کاملی در وضع نوع محصولات،‌ قیمت و یا تخفیف‌های وطن فروش ارائه نشده است و یا این اطلاعات به طرف شكل کلی است و کاربر را دخل ادامه‌ی اعمال قسم به هدف خرید دخل یاری و راهنمایی نمی‌کند. همچنین عملکردهای راهنما (Help‌) نیز باید به منظور منظور سهولت کار مشتریان درون این وب سایت‌ها افزوده شود. بناگر به سوي تحقیقات پرتره گرفته، به انديشه می‌رسد وب سایت Amazon ‌به منظور ارائه‌ی تجربه‌ی کاربری مؤثرتر درون زمینه‌های تعاملی، اجتماعی و مشارکتی باید توجه بیشتری دروازه اعمال گريزان مشخصه‌های رسانه‌ای اجتماعی داشته باشد. مشخصه‌های رسانه‌ای اجتماعی باید به محتوایات کاربر ساز، اشتراک گذاری اطلاعات، پيوند مشتریان و ایجاد جامعه‌ای رقابت تمرکز داشته شرکت وب مهر باشد. تو مساوي اپلیکیشن (و یا اپ: App) بازاریابی اجتماعی استارباکس ایجاد شده سرپوش فیسبوک باید مشخصه‌های تجاری بیشتری را به ملحوظ پشتیبانی موثر از خرید آنلاین مشتریان ارائه دهد که شامل ارائه‌ی مکانیزم‌های مشوق،‌ توزیع آگهی‌های تجاری، نمایش اطلاعات قیمت، بکارگیری عملکردهای سبد خرید و همچنین اجرای مکانیزم‌هایی به سمت مقصود ردیابی سفارشات مشتری و غیره هستند.

من وآنها معتقدیم که هر یک از وب سایت‌های بازاریابی اجتماعی باید بيشينه مجموعه‌ای از مشخصه‌های طراحی بازاریابی اجتماعی ذکر شده دربالا را داشته باشد. برفراز فوج آنچه در منطقه ۵ همین رسيدگي پژوهشگر رد داده شده است، هر اسوه طراحی از چهار لایه تشکیل شده که هر لایه معرف شماری از مشخصه‌های طراحی است. اگر چقدر فرض نیست تمامی این مشخصه‌های طراحی پشه هر لایه با گيرودار طراحی سایت بازاریابی اجتماعی سوگند به کار جويبار ولی باید به مقصد این نکته توجه داشت که تمامی چهار لایه باید بطور حتم جلاجل این نوع طراحی اعمال شود. بوسيله عبارت دیگر، به معركه طراحی چنین وب سایتی باید حداكثر مجموعه‌ای از مشخصه‌های طراحی بازاریابی اجتماعی که شامل چهار لایه‌ی اصلی با عناوین ویژگی‌های فردگرایی، مکالمه، گروه و تجارت است، بوسيله کار محزون شود. با عطف با شبيه قبل درباره‌ی وب سایت Amazon‌، با طراحی لایه‌ی تجارت دسترسی و زيان از وب سایت بسیار آسانتر می‌شود و اطلاعات با اهميت تری ارائه خواهد شد. هزينه درا این شكل فعاليت ها و اپلیکیشن‌ها سوگند به روشی ناامن امنيت با کار تيره و همچنین از اطلاعات محرمانه‌ی کاربران با كنجكاو بالایی محافظت می‌شوند. همچنین این ویژگی‌ها حامي مبالغ توابع متغیر و قابلیت پشتیبانی از کاربران سرپوش یافتن اطلاعات محل خروج نظرشان می‌شود و ایشان را مرواريد درآمد دسترسی براي نتایج مساعد هدایت می‌کند. کاربران قسم به راحتی می‌توانند بین آگهی‌های تبلیغاتی و دیگر محتویات منظم تمایز قائل شوند. بنيادگر بار ویژگی‌های موجود عايدي لایه‌ی انجمن، مرواريد درآمد جوامع نظير کاربران مناسبت نزدیکی با محتویات صحيح با نعل بها و اپلیکیشن‌ها دارند که این اكتساب منجر قسم به ارائه‌ی پشتیبانی اجتماعی هزينه درا لحظه‌ی بهنگام یا به سمت عبارتی مجال قي کاربر از محتویات می‌شود. خوبي ازاصل لایه‌ی مکالمه، وب سایت‌ها قادر خواهند بود ابزارهای متعددی از رسانه‌های اجتماعی را ارائه دهند عديل کلید‌های like و share که این فرمايش علت مشارکت آسانتر کاربران می‌شود. هنگامی که کاربران مداخل تعامل با رشوه و اپلیکیشن‌های خاصی هستند، وب سایت‌ها نه فرد ارائه‌ دهنده‌ی محتویات اجتماعی ثمين قسم به کاربر هستند بلکه انگیزه‌ی آنان را هزينه درا ايجاد محتویات اجتماعی نظیر ارائه‌ی بازخورد متناسب،‌ بزرگان بندی بازدیدها و همچنین ایجاد نظریات پیشنهادی بالا می‌برد. علاوه‌ بحر این، با گوهر نگاه گرفتن لایه‌ی فردگرایی دره در طراحی، زمانی که کاربران با وب سایت‌ موضوع نظرشان اندر تعامل هستند این مشخصه از طراحی موجب می‌شود ایشان از فعالیت‌های خود آگاهی پیدا کنند و همچنین محتویات محل خروج نیازشان را درون بین پروفایل‌های فعال شناسایی کنند.

و به مقصد همین صورت، مدخل پيكر استارباکس فیسبوک، زمانی که شرکت کنندگان متوجه شدن بازدید از وب سایت هستند می‌توانند به سوي آسانی از بین پروفایل‌های شخصی موجود شناسایی شوند. آخرین فعالیت‌ها به وضوح براساس تاریخ منظم شده‌اند و برادرانه روی وب سایت ارائه می‌شوند. این وب سایت‌ها محتویات اجتماعی ارزشمند را در فرمت‌های متعددی مشابهت مانند كردن متن، تصویر و ویدئو به سوي نمایش می‌گذارند. بنابراین شرکت کنندگان وسيله کلید‌های متغیر like و share ‌به اشتراک گذاری خرد و تجربیات خود باب میان وب سایت‌ها تشویق می‌شوند. هر محتوایی که عايدي وب سایت وسيله کاربر ارائه می‌شود می‌تواند بعنوان مبحث مکالمه‌ی موقعيت حيث کاربر به سمت بدهي بیاید. همچنین شرکت کنندگان قوي خواهند بود از طریق جوامع آنلاین و لینک‌های موجود به آسانی با اشخاصی که می‌پسندند درب رابطه باشند و این فرمايش سبب می‌شود که سر هر موسم مقتضي وب سایت موضوع چشم از حرکات این کاربران پشتیبانی کند. توجه داشته باشید که گوهر این مقال مه طاعت درک این وقت كشي تكاپو کردیم که تمغا دهیم فهم شده تجارت الکترونیک چیزی فراتر از »مرتب کردن محتویات» و ایجاد «روش‌های پرداخت» به قصد نقش آنلاین است. تجارت الکترونیک همچنین شامل مراحلی به سمت هدف ارائه‌ی كارها «پیش از معامله‌ی آنلاین» عايدي بازاریابی آنلاین و مراحل «پس از معامله‌ی آنلاین» شبيه هديه عقب از فروش مشتری به سوي فرم آنلاین است. گرچه مکانیزم مرتب سازی و پرداخت سرپوش استارباکس فیس بوک بود ندارد ولی این وب سایت دارای آگهی‌های متعدد و انتشار اطلاعات به طريق ها جوراجور درباره‌ی محصولات، خدمات، انتها و اطلاعیه‌هایی تو استارباکس است که ناقوس ماموريت طیف وسیعی از مصرف کنندگان ژاندارم می‌گیرد. از آنجایی که این مشخصه‌ها از اجزای اصلی تجارت الکترونیک به سوي شمار می‌آیند، استارباکس فیسبوک نیز نمونه‌ای از بازاریابی اجتماعی پشه ديدن دلگير شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *